Asystent ds. wsparcia technicznego

Kraków, Małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Region: Małopolskie

Branża: Sprzedaż / Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-06-01

G-Force jest agencją rekrutacyjną która, zajmuje się dostarczaniem specjalistycznych usług w obszarze SSC oraz IT. Wspieramy naszych Klientów w pozyskiwaniu najlepszych specjalistów na rynku polskim a także zagranicznym.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Krakowie, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nasz klient oferuje:

- Umowę o pracę
- Atrakcyjne szkolenia
- Możliwość wykorzystania języków obcych w codziennej pracy
- Bogaty pakiet socjalny (bezpłatna prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie)

Zadania:

- Profesjonalna i rzetelna obsługa klientów międzynarodowych (kontakt mailowy oraz telefoniczny)
- Rozwiązywanie zgłaszanych telefonicznie problemów związanych z połączeniami internetowymi / oprogramowaniem/ obsługą komputera
- Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń
- Określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
- Znajomość obsługi komputera

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".