Asystent/-ka w Departamencie Inwestycji

Warszawa, Mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Region: Mazowieckie

Branża: Finanse / Bankowość

Data publikacji: 2016-04-18

Open Finance to lider rynku doradztwa finansowego w Polsce, który oferuje swoim klientom szeroki wybór rozwiązań finansowych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź nasza stronę internetowa www.open.pl

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko: Asystenta/Asystentki w Departamencie Inwestycji

Zakres obowiązków:
• koordynowanie sprawnego obiegu dokumentów między firmami pośredniczącymi,
• pomoc merytoryczna w obsłudze produktów inwestycyjnych,
• prace biurowe.

Wymagania:
• bardzo dobra organizacja pracy,
• kreatywność, inicjatywa i umiejętność analitycznego myślenia,
• samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
• znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office),
• wiedza w zakresie inwestycji będzie dodatkowym atutem.

Sukces Open Finance opiera się na sukcesie naszych pracowników, dlatego wybranym osobom oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego w ogólnopolskiej instytucji finansowej
• możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy kapitałowej,
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• pracę w wymiarze pełnego etatu,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• dogodne narzędzia (laptop) oraz przyjazne środowisko pracy,
• prywatną opiekę medyczną oraz pakiet rekreacyjno – sportowy.

Obowiązek informacyjny dotyczący rekrutacji do ogłoszenia o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji – CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym dla realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.