Backend .NET developer

Warszawa, Mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Region: Mazowieckie

Branża: IT - Programowanie

Data publikacji: 2016-05-30

East Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
(KRAZ 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego
personelu. Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

. rozwój i tworzenie oprogramowania zgodnie z przekazanymi wymaganiami,
. udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania,
. współpraca z zespołem i project managerem,
. wdrażanie oprogramowania wspomagającego,
. integracje oprogramowania i testy developerskie.

wymagania:

- co najmniej 4-letnie doświadczenie w programowaniu C#.NET 4.5
- znajomość TSQL i Entity Framework
- znajomość nUnit
- biegła znajomość języka angielskiego
- znajomość SignalR, WCF, Reactive Framework, Redis, SpecExpress

Nasz Klient oferuje:

. ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
. zatrudnienie kontraktowe,
. atrakcyjne wynagrodzenie,
. możliwość rozwoju zawodowego,
. dodatkowe benefity.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )