Developer Full Stack - Python, JavaScript

Kraków, Małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Region: Małopolskie

Branża: IT - inne

Data publikacji: 2016-04-18

Oferta z serwisu: Lento.pl

Numer referencyjny: ref1333584502
Dla maszego Klienta firmy tworzącej autorskie aplikacje webowe z
zakresu inwestycji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:
* Rozwój nowych funkcjonalności związanych z budową i
optymalizacją autorskich algorytmów transakcyjnych
* Praca w zespole programistów:
* pracujemy w metodologii Scrum,
* korzystamy z:
* Jira
* Fisheye
* Git
* Optymalizacja istniejących rozwiązań autorskiego serwisu

Nasze super wymagania:
* Znajomość języka Python
* Znajomość języka JavaScript
* Znajomość HTML5 i CSS3
* Znajomość języka angielskiego technicznego
* Kreatywność i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.
* Dbałość o szczegóły
* Zdolność do szybkiego wdrażania się w nowe technologie i
wykorzystywania ich w tworzonych projektach

Proponujemy:
* Pracę w zespole o dużym doświadczenie biznesowym i inwestycyjnym,
współtworzącym większą grupę kapitałową w skład której
wchodzi między innymi Dom Maklerski
* Wiedzę! Od każdego członka zespołu można się dużo dowiedzieć
* Możliwość współtworzenia międzynarodowych produktów - obecnie
działamy w Polsce i USA
* Możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu rozwoju aplikacji
wieloplatformowych (aplikacje mobilne + webowe)
* Możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu inwestycji
giełdowych
* Samodzielność w działaniu - nie ma dla nas nic piękniejszego,
niż moment w którym nasz zespół sam tworzy genialne rozwiązania
* Indywidualne podejście do każdego pracownika - nie ma problemu,
którego nie moglibyśmy wspólnie rozwiązać
* Atrakcyjne wynagrodzenie - jeżeli przyczynisz się do naszego
sukcesu to my tym sukcesem bardzo chętnie się podzielimy
* Umowę o pracę lub inna formę zatrudnienia - tutaj wybór należy
do Ciebie
* Pakiet socjalny w postaci darmowej opieki medycznej (Luxmed) i
karnetów na siłownie (Multisport)
* Imprezy integracyjne

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.