Dietetyk, pracownik Biura Obsługi Klienta

Poznań, Wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Region: Wielkopolskie

Branża: Zdrowie / Kosmetyka

Data publikacji: 2016-05-30

Oferta z serwisu: GoWork.pl

Vitalia.pl to największy w
Polsce internetowy serwis dietetyczny. Poza unikalnymi bezpłatnymi funkcjami (Pamiętniki odchudzania, najlepsze w
Polsce forum) oferuje profesjonalne indywidualne diety odchudzające oraz zgodne z
zasadami IŻŻ oraz indywidualne plany ćwiczeń fitness z audio.Poszukujemy na stanowisko:
DIETETYK/DIETETYCZKA
do biura w
Poznaniu
Obowiązki:Odpisywanie na listy użytkownikówObsługa infolinii, czata z użytkownikami serwisuPisanie artykułów na tematy związane z odżywianiem, odchudzaniemOpracowywanie innych materiałów merytorycznych związanych z dietetyką
Oferujemy:
Ciekawą pracę w
renomowanej firmieDostęp do najnowszej wiedzy, technologiiPracę w
młodym zespoleMiłą atmosferę
Wymagania:
Wykształcenie
kierunkowe (specjalność: dietetyka, żywienie człowieka)Co najmniej studenci 4-5 rokuGruntowna wiedza z
zakresu dietetyki i
odżywianiaSprawne posługiwanie się komputerem i
InternetemDokładność (w szczególności poprawność języka pisanego)Wolne weekendy
Warunki zatrudnienia:Praca głównie w weekendyPraca zmianowaZatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
Mile widziane:Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturzeDostęp do Internetu w
domu
Prosimy o dopisanie w CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z
dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.