Główna Księgowa / Główny Księgowy

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Region: Wielkopolskie

Branża: Finanse / Bankowość

Data publikacji: 2016-05-16

Business Bridge Group jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – wiodącego producenta w branży meblowej – osoby do pracy, na stanowisku:
GŁÓWNA KSIĘGOWA/GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: okolice Ostrowa Wielkopolskiego
Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
· prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek kapitałowych i osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustalanie wyniku finansowego,
· sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, CIT, PIT oraz sprawozdań GUS, NBP i INTRASTAT,
· sporządzanie miesięcznych raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu Spółki,
· bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, w tym proponowanie wprowadzenia ewentualnych zmian,
· kontrola dokumentów księgowych zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,
· zarządzanie i koordynacja pracy całego działu.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
· posiadasz minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego, preferowane w przedsiębiorstwie produkcyjnym (doświadczenie w obsłudze spółek z o.o., z o.o. s.k.a.),
· masz bardzo dobrą znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych,
· potrafisz umiejętnie zarządzać zespołem,
· posiadasz certyfikat księgowy - mile widziany.
Otrzymasz w zamian:
· stabilną ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie,
· motywujący system wynagrodzeń,
· możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
· dobrą atmosferę pracy w młodym zespole.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl
z dopiskiem GK/ok.Oleśnicy.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.
Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.