Handlowiec, Przedstawiciel Handlowy

Częstochowa, Śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: Śląskie

Branża: Sprzedaż / Obsługa klienta

Branża: Prawo

Data publikacji: 2016-05-31

Oferta z serwisu: GoWork.pl

Firma PC-NET z siedzibą w Częstochowie z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych ( kserokopiarek, drukarek, faksów itd. ) zatrudni na stałe HANDLOWCA/ Przedstawiciela Handlowego PROSZĘ PRZESYŁAĆ CV TYLKO ZGODNE Z WYMAGANIAMI. KLUCZOWE WYMAGANIA:
- BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA ( word, excel
- podstawy, poczta, internet )
- DOŚWIADCZENIE W TELEFONICZNYM POSZUKIWANIU NOWYCH KLIENTÓW,
- PRAWO JAZDY.

Zadania: AKTYWNE pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad nimi
- telefon, bezpośrednio ( Częstochowa i okolice )opracowywanie ofert handlowych, raportów oraz prognoz sprzedażywizyty handlowe
Wymagania:
wykształcenie średnie lub wyższedoświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego poparte sukcesami sprzedażowymimile widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń biurowych, ubezpieczeń itd.biegła obsługa komputera ( pakiet MS Office excell też, e-mail, internet )aktywne prawo jazdy kat. Bzapał do pracy i nauki, umiejętność negocjacji i konsekwencja w działaniu uczciwość, komunikatywność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
pracę w godz. 8 -16 pon. do piątkustałą umowępodstawę ( wysokość do uzgodnienia ) + prowizją zależną od wyników ( 5-15 % od zysku ) + premię uznaniowąwewnętrzne szkolenia wdrożeniowewyłączność obsługiwanych, swoich klientów. Nie sprawdzi się u nas osoba, która nie jest energiczna, wolno obsługuje komputer, nie ma doświadczenia w rozmowach telefonicznych czy wizytach handlowych, nie potrafi nauczyć się najważniejszcyh danych technicznych kserokopiarek, nie potrafi dobrze zorganizować sobie czasu. Forma kontaktu: PC-NET ul. Słonecznikowa 6b ( 6 min. drogi za M1 ), 42-224 Częstochowa, tel. 660-486-906 Agnieszka Latacz CV ze zdjęciem + list + referencje jak są prosimy przesyłać do dnia 16-06-2016r. na pcnet2@wp.pl Prosimy o dopisanie stanowiska oraz klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926.)