Instalator / Monter / Technik / Serwisant

Szczecin, Zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Region: Zachodniopomorskie

Branża: Praca fizyczna

Branża: Inżynieria / Projektowanie

Data publikacji: 2016-05-28

Oferta z serwisu: GoWork.pl

OFERTA PRACY DLA INSTALATORA / MONTERA / SERWISANTAMonter / Technik / Instalator / Serwisant
- Szczecin Polska
- zachodniopomorskie Branże: Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Inżynieria / Konstrukcje / Technologie, Telekomunikacja Firma: ARITMA CORP
- Szczecin
Opis stanowiska pracy:
OFERTA PRACY DLA INSTALATORA /TECHNIKA / MONTERA , CCTV, SSWiN Ilość wakatów: 4 OPIS STANOWISKA •Montaż systemów telewizji przemysłowej (CCTV) oraz technicznych systemów zabezpieczeń (SSWiN) •Budowa sieci komputerowych •Podstawowe instalacje elektryczne – niskoprądowe (12-24V) •Serwisowanie aktualnie działających systemów CCTV i SSWiN oraz sieci komputerowych WYMAGANIA •Mile widziane doświadczenie zawodowe/wykształcenie techniczne •Znajomość rozwiązań sieciowych, CCTV, SSWiN •Prawo jazdy Kat.B OFERUJEMY •Umowę o pracę na czas nie określony •Szkolenia specjalistyczne •Wymiar etatu w pełnym wymiarze •Pracę od zaraz •Pracę i miłej atmosferze •Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego •Samochód służbowy w celu realizacji zadań firmowych •Pracę pełną wyzwań z bogatymi możliwościami •Własnego rozwoju w profesjonalnej firmie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych przez firmę ARITMA CORP Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych proszę przesyłać na adres e-mail bądź pocztą : ARITMA CORP Sp. z o.o. Ul.Chmielewskiego 13 70-028 Szczecin

WWW: http://aritma.pl NIP: 955234295 0 REGON: 321325481 KRS: 45117 3 Kapitał zakładowy 150.000,00 zł wpłacony w całości.