Inżynier Utrzymania Ruchu - CELSA Huta Ostrowiec Sp.z o.o.

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Region: Świętokrzyskie

Branża: Inżynieria / Projektowanie

Data publikacji: 2016-06-01

CELSA „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o. - wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego CelsaGroup poszukuje do pracy na stanowisko:

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU
(miejsce pracy Ostrowiec Świętokrzyski)

Wymagane wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

• wykształcenie wyższe techniczne – preferowane mechanika i budowa maszyn
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• ogólna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki
• podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania komputerowego (Sinumerik, Heidenhain, Bosch Rexroth Indramat)
• minimum trzy letnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w utrzymaniu ruchu
• mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

Główne obowiązki:

• wspieranie mistrza UR w celu zapewnienia niezawodnej pracy maszyn zgodnie z wymogami BHP
• kontrolowanie stanu technicznego maszyn w celu zapewnienia ciągłości produkcji
• prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn
• współpraca z firmami zewnętrznymi wspierającymi proces utrzymania ruchu
• wspieranie pracowników Utrzymania Ruchu w zakresie prewencji i usuwania awarii
• śledzenie, analizowanie i raportowanie wskaźników Utrzymania Ruchu
• usprawnianie maszyn zgodnie z wymogami produkcyjnymi
• nadzór nad częściami zapasowymi

Zatrudniona osoba powinna:

• charakteryzować się wysokim profesjonalizmem zawodowym, odpowiedzialnością i ukierunkowaniem na wyniki
• być dynamiczna i zaangażowana
• być zorientowana na rozwój
• posiadać umiejętności pracy w zespole i komunikacji oraz umiejętności organizacyjne
• mieć doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie, adekwatne do obowiązków i zaangażowania
• możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach