Java/JEE Developer

Białystok, Podlaskie

Miejsce pracy: Białystok

Region: Podlaskie

Branża: IT - Programowanie

Data publikacji: 2016-06-18

Oferta z serwisu: Lento.pl

Numer referencyjny:
ref1124795316
Dla naszego klienta, firmy IT specjalizującej się w integracji
systemów, szukamy obecnie osoby na stanowisko:
Java/JEE Developer Twoje zadania:
* Współuczestnictwo w projektowaniu systemu
* Implementację i rozwój systemów informatycznych
* Dbanie o jakość pisanego kodu
* Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej)
* Wsparcie lub uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania Od kandydatów oczekujemy:
* Co najmniej 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
* Bardzo dobra znajomość języka Java EE (wersja 1.6 i 1.8)
* Dobra znajomość popularnych rozwiązań typu Open Source:
* Velocity, Freemarker, Spring, Hibernate
* Znajomość technologii webowych (HTML, Javascript, AJAX)
* Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami
danych (Oracle, PostgreSQL)
* Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów
informatycznych
* Wykształcenie wyższe
* Duża komunikatywność
* Umiejętność pracy w zespole
* Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B)
* Pracę przy rozwojowych projektach z użyciem najnowszych
technologii
* Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach
* Realne szanse rozwoju zawodowego
* Współpracę z bardzo doświadczonymi inżynierami, od których
można się wiele nauczyć
* Pracę w sympatycznym zespole :-) W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.