Kasjer

Tarnowskie Góry, Śląskie

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Region: Śląskie

Branża: Praca fizyczna

Branża: Inne

Branża: Przemysł / Produkcja

Data publikacji: 2016-06-02

Oferta z serwisu: GoWork.pl

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
poszukuje kandydatów z Tarnowskiech Gór i okolic za stanowisko kasjer/ka w markecie spożywczym w Tarnowskich Górach
Opis stanowiska pracy:
Obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary,Realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,Współpraca z pracownikami oraz wszystkimi działami sklepu,Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej.Wymagania :Dyspozycyjność do pracy na zmiany, w tym weekendyspostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,umiejętność szybkiego liczenia,pozytywne nastawienie do klienta.orzeczenie o niepełnosprawnosci (warunek konieczny)Oferujemy :zatrudnienie w oparciu o umową o pracęb.dobre warunki pracy
stałe wynagrodzenie plus premianie wymagamy doświadczenia, gwarantujemy pełne przeszkolenie5 dniowy tydzień pracy,możliwość korzystania z dofinansowań do zakupu leków, sprzętu rehabilitacujnego itp