Kasjer/ kasjerka- ul. Zakopiańska

Kraków, Małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Region: Małopolskie

Branża: Sprzedaż / Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-06-01

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Kasjer/Kasjerka

Numer referencyjny:
KG/Dec/06/2016

Miejsce pracy:
Kraków
ul. Zakopiańska

Obowiązki:
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa terminala płatniczego
- obsługa klienta

Informacje o wakacie:
- umowa zlecenie
- szkolenie wprowadzające
- stawka 9,00 zł/brutto/h
- praca w dniach:
2 czerwca 16:00-21:00
6 czerwca 16:00-21:00
7 czerwca 16:00-21:00
8 czerwca 16:00-21:00
10 czerwca 16:00-21:00
11 czerwca 10:00-18:00
12 czerwca 10:00-15:30 lub 15:30-20:00
13 czerwca 16:00-21:00
15 czerwca 16:00-21:00
16 czerwca 16:00-21:00
17 czerwca 16:00-21:00
18 czerwca 15:30-21:00
19 czerwca 10:00-15:30 lub 15:30-20:00
20 czerwca 16:00-21:00
21 czerwca 16:00-21:00
22 czerwca 16:00-21:00
23 czerwca 16:00-21:00
24 czerwca 16:00-21:00 lub 12:00-20:00 1
25 czerwca 10:00-15:30, 15:30-20:00 lub 12:00-20:00
26 czerwca 10:00-15:30, 15:30-20:00 lub 12:00-20:00
27 czerwca 15:00-21:00

Wymagania:
- dyspozycyjność
- doświadczenie mile widziane
- status ucznia lub studenta mile widziany
- motywacja do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:

- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz

- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz

- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.)