Kierowca kat.b/Przedstawiciel w wypożyczalni samochodów/ Wrocław

Wrocław, Dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Region: Dolnośląskie

Branża: Praca fizyczna

Branża: Inżynieria / Projektowanie

Branża: Przemysł / Produkcja

Data publikacji: 2016-05-26

Oferta z serwisu: GoWork.pl

PANEK S.A.
- Sieć Wypożyczalni SamochodówJesteśmy jedną z największych firm w branży krótko jak i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Poszukujemy kandydatów ambitnych, zmotywowanych na sukces i rozwój zawodowy, miłośników motoryzacji, ludzi nie bojących się pracy i kontaktów z ludźmi.Kierowca kat.b/Przedstawiciel w wypożyczalni samochodów/ Wrocław
Miejsce pracy:
WrocławObowiązki:Wynajem samochodów na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości.Dbanie o czystość samochodów.Transfer samochodów między oddziałami.Oczekiwanie na zlecenia, które są podawane e-mailowo/ telefonicznie.
Wymagania:
Status studenta/ucznia zaocznego lub własna działalność gospodarczaZamiłowanie do motoryzacji.Doświadczenie w prowadzeniu pojazdówWysoka dyspozycyjnośćZamieszkanie na terenie WarszawyPunktualnośćUczciwośćOdpowiedzialność
Oferujemy:
Pracę "od zaraz"Pracę w młodym zespole w największej sieci wypożyczalni samochodów w kraju.Miłą atmosferę.Możliwość awansu.Wynagrodzenie od 2600zł netto do około 3800zł netto.Praca na nowoczesnej flocie samochodów (auta nie starsze niż jeden rok)Telefon służbowy, karta paliwowa, karta płatnicza, odzież służbowa oraz wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy.Dostosowanie pracy do zajęć na uczelni/szkole.CV prosimy przesyłąć poprzez rafal.kochanowski@panek.eu
Manager Regionu Zachodniego
- Rafał KochanowskiTel.: 512049263