Konstruktor w dziale Rozwoju

Wrocław, Dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Region: Dolnośląskie

Branża: Inżynieria / Projektowanie

Data publikacji: 2016-06-01

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Leśnica

Obowiązki:
• Realizacja prac konstrukcyjnych - projektowanie nowych produktów / prototypów oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących
• Nadzór i optymalizacja procesów technologicznych
• Analiza danych i przygotowywanie założeń technologicznych
• Opracowywanie dokumentacji projektowej zgodnie ze specyfikacją techniczną
• Współpraca z innymi działami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
• Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu w programach AutoCAD oraz Inventor
• Praktyczna znajomość zagadnień technicznych, technologii produkcji
• Znajomość języka angielskiego– mile widziane
• Doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją projektową
• Komunikatywność, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę,
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: praca@progresso.net.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]