Konsultant Działu Utrzymania Klienta (umowa o pracę)

Warszawa, Mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Region: Mazowieckie

Branża: Sprzedaż / Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-07-09

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik Działu Utrzymania Klienta Obowiązki:
• Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów operatora m.in. telewizji satelitarnej
• Doradztwo i sprzedaż w zakresie produktów i usług Nasze oczekiwania:
• Dobra dykcja
• Komunikatywność
• Chęć uczenia się
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem
• Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
Oferujemy:

• Wynagrodzenie podstawowe plus przyjazny system premiowania z realnymi progami
• Dobre, stabilne i przyjazne warunki pracy na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
• Pracę w centrum Warszawy
• Kompleksowe i w pełni płatne szkolenie wstępne
• Rozbudowany system szkoleń
• Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży
• Praca w dużej, stabilnej Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Dedykowany program lojalnościowy "WYSPA"
• Pełna i profesjonalna opieka personalna Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".