Kontroler jakości - Gliwice Kleszczów

Gliwice, Śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Region: Śląskie

Branża: Praca fizyczna

Branża: Transport / Spedycja

Branża: Sprzedaż / Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-06-14

Oferta z serwisu: GoWork.pl

Opis stanowiska pracy:
Grupa przedsiębiorstw Formel D jest międzynarodową prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi dla przemysłu motoryzacyjnego. Zatrudniamy 4.000 pracowników w 88 oddziałach na całym świecie. Naszymi klientami są wiodące firmy przemysłu motoryzacyjnego jak również ich poddostawcy. Firmy te doceniają nas już od prawie 20 lat jako kompetentnych partnerów we wsparciu technicznym z zakresu  zarządzania procesami jakości w procesie produkcyjnym. Poszukujemy współpracowników na stanowiska: Kontroler jakości
Miejsce pracy:
Gliwice
- Kleszczów Zakres obowiązków: kontrola jakościowa komponentów oraz ich naprawa, części samochodowych zgodnie z instrukcją przekazaną od przełożonego tak, aby spełniały wymagania jakościowe, raportowanie wykonanych czynności do przełożonego.
Wymagania:
wykształcenie minimum zawodowe, wysoka dyspozycyjnosc do pracy w systemie zmianowym, dobra pamiec, podzielnosc uwagi, spostrzegawczosc i systematyczność, konsekwencja w dzialaniu, umiejetnosc wspólpracy w grupie, Doswiadczenie na produkcji – dodatkowym atutem.
Oferujemy:
prace w renomowanej firmie, prace w mlodym zespole, prace w systemie zmianowym, prace na umowe zlecenie  z możliwością prześcia na umowę o pracę Czekamy na Państwa aplikację! Formel D Polska zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Formel D Polska sp. z o. o. www.formed.com Kod: 15/PL/INS/GWC_KL/DWFormel D Polska sp. z o. o. APLIKUJ www.formeld.com