Kosmetolog - specjalista od depilacji laserowej!

Katowice, Śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Region: Śląskie

Branża: Zdrowie / Kosmetyka

Data publikacji: 2016-05-30

Młoda i dynamiczna spółka depilacji laserowej wkracza na rynek polski wprowadzając nowe standardy i rozwiązania.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kosmetolog – Specjalista Depilacji Laserowej

miejsce pracy: Katowice

Wymagania:

· Wykształcenie kosmetologiczne;

· Umiejętność pracy z klientami, otwartość i komunikatywność;

· Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność;

· Doświadczenie w pracy z laserami LightSheer

· Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i system premiowy.

· Szkolenie z zakresu obsługi klienta, sprzedaży i depilacji laserowej na najnowocześniejszym sprzęcie;

· Pracę w przyjaznym środowisku, w młodym, dynamicznym zespole;

· Możliwość rozwoju zawodowego;

Zakres obowiązków:

· Wykonywanie profesjonalnych zabiegów depilacji laserowej;

· Zarządzanie grafikiem zabiegów;

· Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami zgodnie ze standardami Firmy;

· Dbanie o dobry wizerunek Firmy.

CV i list motywacyjny
prosimy wysyłać na adres: rekrutacjadepilacja@epilove.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”