Kucharz (3000 zł netto + premia prowizyjna)

Wrocław, Dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Region: Dolnośląskie

Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Data publikacji: 2016-05-20

Firma Optimum Recruitment dla jednego ze swoich kontrahentów - renomowanej Wrocławskiej restauracji, szuka pracowników na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy:

Wrocław Krzyki

Opis stanowiska:

• przygotowywanie posiłków wg. zaleceń
• dbanie o porządek w miejscu pracy
• zamawianie towaru
• przestrzeganie wszystkich norm oraz procedur zapewniających
bezpieczeństwo żywności
• opracowywanie menu, przygotowywanie receptur i procedur

Wymagania:

• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole, sumienność
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata i/lub
wykształcenie gastronomiczne
• (kuchnia polska) mile widziana znajomość kuchni włoskiej
• zaangażowanie i pasja do gotowania

Oferujemy:

• pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie (3000 zł netto/mc) +
sprzedażowy pakiet prowizyjny
• szkolenie wdrażające
(po okresie próbnym możliwość umowy o pracę)
• pracę dla dużej renomowanej restauracji i możliwość zdobycia cennego doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego!

CV prosimy wysyłać na podany adres poczty elektronicznej: w tytule wpisując: "Kucharz". Wraz z dopisaniem następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

Informujemy uprzejmie, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zespół Optimum Recruitment.
www.optimumrecruitment.pl