Magazynier

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: Kujawsko-pomorskie

Branża: Praca fizyczna

Data publikacji: 2016-05-30

CorsonHR doradztwo personalne (Agencja Zatrudnienia - nr licencji 7933) poszukuje dla swojego klienta odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Magazyniera

(Miejsce pracy: Bydgoszcz)

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie
- umiejętność obsługi wózków widłowych
- wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie
- rzetelność, pracowitość, terminowość

Zakres obowiązków:
- rozładunek i załadunek towaru
- rozlokowanie towaru na magazynie
- obsługa wózka widłowego

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę na 3 zmiany bez sobót i niedziel
- zatrudnienie w branży technicznej

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji oraz innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Corson s.c. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."