MECHANIK SAMOCHODOWY - Warszawa Bielany

Warszawa, Mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Region: Mazowieckie

Branża: Praca fizyczna

Branża: Inżynieria / Projektowanie

Branża: Zakupy

Data publikacji: 2016-06-08

Oferta z serwisu: GoWork.pl

Feu Vert Car Service jest siecią specjalistycznych warsztatów samochodowych. Do naszego serwisu w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik Samochodowy
Miejsce pracy:
Warszawa
- Bielany Zakres obowiązków:naprawy mechaniczne;przeglądy;diagnostyka komputerowa;montaż podzespołów;wymiana opon, oleju, filtrów.
Wymagania:
doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego;umiejętność obsługi samochodów popularnych marek oraz doboru części samochodowych;wykształcenie kierunkowe
- zawodowe lub średnie;chęć do pracy, uczciwość, dyspozycyjność.
Oferujemy:
umowę o pracę;bogaty pakiet socjalny;motywujący system premiowy;możliwość rozwoju zawodowego;przyjazną atmosferę w pracy. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303." Kontakt:Paweł BrzezińskiFeu Vert Car Service Polska Sp. z o.o.ul. Conrada 29A   01-922 Warszawa606 803 168 pbrzezinski@feuvert.pl