Menedżer ds. Marketingu

Gorlice, Małopolskie

Miejsce pracy: Gorlice

Region: Małopolskie

Branża: Marketing / PR

Data publikacji: 2016-06-01

Dynamicznie rozwijająca się firma Astral Sp. Z o.o., współwłaściciel sieci sklepów Mediaexpert zatrudni pracownika na stanowisko: Menedżer ds. Marketingu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie lub marketing,
- kreatywność, samodzielność w działaniu,
- dobra organizacja pracy własnej,
- dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office oraz środowiska internetowego,
- dyspozycyjność,
- preferowane doświadczenie w dziale marketingu,
- prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:
- opracowywanie oraz tworzenie strategii marketingowej i wizerunkowej firmy,
- utrzymywanie kontaktu z mediami i agencjami reklamowymi w zakresie realizacji określonych projektów,
- przygotowanie materiałów reklamowych: gazetek reklamowych, folderów, ulotek, spotów reklamowych itd.,
- redagowanie i przygotowywanie oprawy graficznej materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych,
- monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, odbiorców, działań konkurencji i wyników własnych produktów i usług.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- motywacyjny system wynagrodzenia,
- stabilną pracę w firmie o 25 letnim doświadczeniu na rynku AGD/RTV,
- jasno określone zasady pracy,
- rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Podania prosimy przesyłać na adres: praca@ astral.pl, w tytule wiadomości należy wpisać nazwę stanowiska jakiego dotyczy kandydatura: "Menedżer ds. Marketingu".
Uprzejmie informujemy, że podania nie zawierające klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.