Młodszy Architekt SOA - integracji - Java/JEE - architektura

Warszawa, Mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Region: Mazowieckie

Branża: IT - inne

Data publikacji: 2016-06-19

Oferta z serwisu: Lento.pl

Numer referencyjny:
ref2540676145
Młodszy Architekt SOA
- integracji
- Java/JEE
- architektura
zorientowana na usług
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą,
zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w
szczególności w rekrutacji specjalistów IT Dla naszego Klienta, firmy istniejącej na rynku od 1990 roku,
integracją systemów IT oraz szeroko pojętych identity management,
poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
- Java/JEE
zorientowana na usług Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące
zadania:
* Wsparcie w analizie, projektowaniu rozwiązań realizujących
wyznaczoną strategie IT oraz architekturę rozwiązania wyznaczoną
na etapie koncepcji
* Współudział w tworzenie architektury integracji systemów w
oparciu o analizę systemowo
- biznesową
* Współpraca z klientami technologicznymi w zakresie integracji i
przepływu informacji
* Przeprowadzanie code review w zakresie swoich kompetencji
* Programowanie rozwiązań w oparciu o jeżyk Java oraz API systemów
* Dokumentacji stworzonej architektury rozwiązania w postaci projektu
technicznego Nasze oczekiwania:
* Doświadczenia w programowaniu w Javie
* Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, w
tym języka SQL
* Znajomość popularnych baz danych komercyjnych i open source (od
strony integracji)
* Jednego z narzędzi kontroli wersji SVN/CVS/GIT
* Notacji UML
* Znajomość Technologii Web Services (WSDL, XSD, XML), Mile widziane będzie:
* Znajomość notacji BPMN
* Znajomość narzędzia Enterprise Architekt
Oferujemy:

* Umowę o pracę lub B2b
* Dodatkowy Pakiet medyczny
* Karta Benefit W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.