Młodszy Specjalista ds. Social Media

Rzeszów, Podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Region: Podkarpackie

Branża: Marketing / PR

Data publikacji: 2016-06-01

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadcząca usługi pośrednictwa pracy dla osób niepełnosprawnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

Oferta skierowana jest do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

Zakres obowiązków:
- prowadzenie kont social media, prowadzenie fan page’a
- planowanie i realizacja strategii social marketingowej
- pomoc przy koordynacji zadań zewnętrznych działu e-komunikacji
- współtworzenie kampanii reklamowych, współudział przy analizie wyników
- raportowanie
- obsługa programów graficznych

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość social media
- wykształcenie wyższe z zakresu marketingu lub też PR
- zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
- umiejętność redagowania pism o tematyce modowej
- kreatywność, umiejętności personalne

Oferujemy:
- praca od godziny 8.00 do 16.00
- praca od czerwca
- umowa na okres próbny następnie umowa na czas określony
- wsparcie merytoryczne

Miejsce pracy:
Okolice Rzeszowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o posiadanym orzeczeniu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje nie zawierające informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności nie będą rozpatrywane.