Operator Lasera

Krosno, Podkarpackie

Miejsce pracy: Krosno

Region: Podkarpackie

Branża: Inżynieria / Projektowanie

Data publikacji: 2016-06-01

EBA Sp. z o.o. – Działalność firmy obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę i montaż obiektów reklamowych w metalu. W związku z dalszym rozwojem parku maszynowego oraz technologii poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator ds. cięcia laserem 2D

Zadania na stanowisku:
obsługa Lasera 2D,
cięcie profili i blachy
utrzymani standardów jakościowych
Wymagania:
praktyczna znajomość obsługi maszyn cięcia laserem
wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane techniczne,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
duże zdolności manualne,
mile widziana praktyczna znajomość obsługi maszyn CNC,
chęci do pracy oraz nauki,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
mile widziane zainteresowanie w obsłudze lasera do cięcia blach
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do umiejętności,
miłą atmosferę pracy,

osoby zainteresowane poniższą ofertą prosimy przesyłać CV na adres email w tytule email prosimy wpisać Operator LASER/06 oraz informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EBA sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 Poz.883)"