Operator Produkcji

Kwidzyn, Pomorskie

Miejsce pracy: Kwidzyn

Region: Pomorskie

Branża: Przemysł / Produkcja

Data publikacji: 2016-04-18

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji
pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w
Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych
narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców
personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska:
- prace produkcyjne w branży przetwórstwa warzyw i owoców
- pakowanie produktów gotowych
- przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania :
- dyspozycyjność oraz sumienności
- przestrzegania przepisów BHP
- książeczki sanepidowskiej (możliwość pomocy przy wyrobieniu książeczki)
Wybranym kandydatom oferujemy:
- Pracę w renomowanej firmie z możliwością szybkiego przejścia w struktury klienta
- pracę w pełnym wymiarze pracy
- Umowę o pracę tymczasową
- opieka konsultanta w procesie zatrudnienia
- możliwość korzystania z ofert partnerów Work Service (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne)

Osoby zainteresowane prosimy kontakt pod numer 508 040 032 lub o aplikowanie na adres mailowy
martyna.kwiatkowska@workservice.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”