PHP Team Leader - Symfony2 Framework

Warszawa, Mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Region: Mazowieckie

Branża: IT - Programowanie

Data publikacji: 2016-06-18

Oferta z serwisu: Lento.pl

Numer referencyjny:
ref5389490035
PHP Team Leader
- Symfony2 Framework
Dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy obecnie
osoby na stanowisko:
- Symfony2 Framework Twoje zadania:
* Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących stron internetowych dla
polskiego oddziału firmy
* Udział w projektach od etapu koncepcji do fazy wdrożenia w
środowisku produkcyjnym
* Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu, dzielenie się
wiedzą, wypracowanie najlepszych standardów, metod i procesów
kodowania
* Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem developerskim
* Pisanie dobrej jakości kodu z wykorzystaniem najlepszych praktyk w
zakresie rozwoju oprogramowania
* Współpraca oraz dzielenie się wiedzą z innymi członkami
zespołu Oczekiwania:
* Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
* Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w PHP
* Bardzo dobra znajomość PHP5 oraz OOP
* Doświadczenia w pracy z frameworkiem Symfony2 (ewentualnie Zend2)
* Znajomość SQL (MySQL)
* Znajomość GIT
* Znajomość JavaScript
* Dbałość o pisanie czystego, zgodnego ze standardami kodu
* Komunikatywność, doskonałe zdolności interpersonalne Mile widziane:
* Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM
* Znajomość TDD
* Znajomość Node.js
* Firma oferuje:
* Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
* Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
* Pracę w zgranym, stabilnym zespole
* Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
* Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
* Udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w
obszarze globalnego rynku finansowego W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.