Pomoc kuchenna

Kalisz, Wielkopolskie

Miejsce pracy: Kalisz

Region: Wielkopolskie

Branża: Praca fizyczna

Branża: Inżynieria / Projektowanie

Branża: Przemysł / Produkcja

Data publikacji: 2016-06-02

Oferta z serwisu: GoWork.pl

EFEZ to oryginalna turecka kuchnia opieraja?ca sie? na tradycyjnych recepturach i przysmakach. Nasz personel szkolony jest przez tureckich mistrzów kuchni.
Sekret kuchni Efez tkwi w najlepszej jakos?ci surowcach, z których przyrza?dzane sa? potrawy. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:POMOC KUCHENNA
Miejsce pracy:
Galeria Tęcza Nr. ref.: pomockuchenna/efez/kalisz

Opis stanowiska: • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami • Dbałość o czystość na stanowisku pracy, praca na zmywaku, prace porządkowe

Wymagania:
• Doświadczenie w branży gastronomicznej • Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu • Umiejętność pracy w zespole, sumienność
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@mjm-group.pl
wraz z numerem referencyjnym, w temacie pomockuchenna/efez/kalisz
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)