POSZUKUJEMY KOSMETOLOGA / KOSMETYCZKI

Kórnik, Wielkopolskie

Miejsce pracy: Kórnik

Region: Wielkopolskie

Branża: Zdrowie / Kosmetyka

Data publikacji: 2016-06-12

Jesteśmy Gabinetem Kosmetologii Profesjonalnej, który na 1 miejscu stawia bezpieczeństwo klienta oraz efektywność wykonywanych zabiegów. Do każdego klienta staramy się podchodzić kompleksowo, dlatego też systematycznie powiększamy wachlarz naszych usług. Obecnie poszukujemy kolejnego kosmetologa do naszego zespołu. Poszukujemy osoby na stanowisko:
Kosmetolog / Kosmetyczka

Miejsce pracy:
wielkopolskie/ Robakowo Opis stanowiska:
- wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki profesjonalnej

- dbanie o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

- współtworzenie wizeruku firmy w mediach społecznościowych Wymagania wykształcenie kierunkowe – kosmetyczne lub kosmetologiczne
doświadczenie w pracy z klientami w zakresie kosmetologii
mile widziana umiejętność przedłużania paznokci żelem/przedłużania rzęs metodą 1:1
profesjonalizm
komunikatywność, otwartość
znajomość branży kosmetycznej i aktualnych trendów
miła aparycja oraz wysoki poziom kultury osobistej
chęć rozwoju w zakresie nowoczesnych urządzeń i zabiegów Oferujemy umowę zlecenie na okres próbny 3 miesięcy, następnie umowę o pracę dobre warunki finansowe
pracę w godzinach tylko popołudniowych (możliwość pracy na 1/2 lub 3/3 etatu)
miłą atmosferę oraz przyjazne środowisko w pracy
uczestnictwo w szkoleniach Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na maila.
Prosimy od nadsyłanie aplikacji z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)