Praca na stanowisku Doradca Biznesowy

Gdynia, Pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Region: Pomorskie

Branża: Finanse / Bankowość

Data publikacji: 2016-06-04

Oferta z serwisu: Lento.pl

Doradca Klienta Biznesowego
Miejsce pracy:
Gdynia Opis stanowiska: •sprzedaż produktów i usług finansowych Klientom sektora MŚP,
•budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
•analiza potrzeb i doradztwo w zakresie wyboru właściwego rozwiązania finansowego,
•realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
•zachowanie standardów obsługi Klienta.
Wymagania:
•doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta lub sprzedaży,
•preferowane wykształcenie wyższe,
•znajomość zagadnień z zakresu finansów/bankowości – będzie dodatkowym atutem,
•wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
•zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu,
•chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji. Wierzymy, że osiągnięcia naszej Firmy to zasługa naszych pracowników. Zatrudnionym kandydatom oferujemy: •atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + prowizje,
•kompleksowe szkolenie wprowadzające do pracy,
•bogaty pakiet cyklicznych, zakończonych certyfikatem szkoleń produktowych i sprzedażowych realizowanych za pośrednictwem Akademii Finansów,
•szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce nastawionej na awans wewnętrzny,
•partnerską kulturę firmy,
•bogaty pakiet benefitów: Multisport, karta medyczna oraz ubezpieczenie grupowe. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 tekst jednolity z póź. zm.)."