Pracownik Administracyjny

Kraków, Małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Region: Małopolskie

Branża: Administracja biurowa

Data publikacji: 2016-06-05

Oferta z serwisu: Lento.pl

Opis stanowiska:
- pomoc przy wprowadzaniu danych do systemu

- przygotowywanie raportów i zestawień w programie Excel

- praca w międzynarodowym środowisku

- praca w systemie SAP

- realizacja powierzonych zadań

- współpraca z innymi działami
Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziany kierunek Statystyka i Finanse)

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Excel

- umiejętność pracy w grupie oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

- umiejętność analitycznego myślenia
Oferujemy:

- umowę o pracę na czas określony, bez okresu próbnego min. wynagrodzenie 2600 brutto + premia motywacyjna

- możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur

- atrakcyjny pakiet socjalny

- możliwość rozwoju zawodowego

- zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie
CV list motywacyjny