Pracownik fizyczny

Poznań, Wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Region: Wielkopolskie

Branża: Praca fizyczna

Data publikacji: 2016-05-30

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego nr 6231 w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta firmy produkcyjnej z Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik fizyczny na produkcji - Poznań, Starołęka

ZADANIA:
- pomocnicze prace na linii produkcyjnej
- transport dużych elementów
- zbieranie elementów
- rozmieszczanie elementów na transporterach

WYMAGANIA:
- min. pół roczne doświadczenie na produkcji
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność (system 4-brygadowy)

OFERUJEMY:
- UMOWA O PRACĘ (po 2-tygodniowym okresie próbnym na Zleceniu)
- wynagrodzenie podstawowe + premie
- płatny dodatek z tytułu pracy w nocy
- dodatkowe premie od 200 do 400 zł miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z numerem telefonu za pośrednictwem serwisu.

*Oferta pracy stałej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).