Pracownik produkcji

Siemianowice Śląskie, Śląskie

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Region: Śląskie

Branża: Przemysł / Produkcja

Data publikacji: 2016-06-04

Work Service Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116. Dla Naszego Klienta w Siemianowicach Śląskich poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Pracownik produkcji Zakres obowiązków:
• produkcja opakowań jednorazowego użytku
• obsługa taśmy produkcyjnej
• kontrola jakości opakowań
• pakowanie, foliowanie i segregacja kubeczków/opakowań jednorazowych
Wymagania:

• książeczka sanepidu
• zaangażowanie
• duża motywacja do pracy
• dyspozycyjność do pracy w systemie IV brygadowym
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferujemy:

• umowa o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy
• praca w znanej firmie produkcyjnej o ustabilizowanej pozycji na rynku pracy • atrakcyjne wynagrodzenie
• premie kwartalne
• stała opieka koordynatora Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu LENTO.PL Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.