PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Poznań, Wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Region: Wielkopolskie

Branża: Sprzedaż / Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-05-31

Prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji i zasięgu międzynarodowym z branży spedycyjnej

zaprasza do nadsyłania zgłoszeń na stanowisko w dziale handlowym:

Handlowiec stacjonarny (Osoby chcące odbyć staż lub praktyki również mile widziane)

Zakres obowiązków:

 Pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych.

 Rozwój i opieka nad klientami firmy

 Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

 budowanie profesjonalnych, długotrwałych relacji biznesowych z partnerami firmy

 Aktywna sprzedaż stacjonarna

 Prowadzenie negocjacji

 Tworzenie wycen oraz ofert handlowych

 Raportowanie wyników

 Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

 Pierwsze doświadczenia w sprzedaży

 Mile widziane doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów

 Zaangażowanie, systematyczność w wykonywaniu codziennych obowiązków

 Odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i realizacji wyznaczonych planów sprzedażowych

 Kreatywność i innowacyjność w codziennych zadaniach.

 Rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

 Umowę o pracę

 Stałe, miesięcznie wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy.

 Niezbędne narzędzia do pracy stacjonarnej (laptop + smartfon).

 Pakiet szkoleń wstępnych oraz rozwój kompetencji sprzedażowych.

 Samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe.

 Możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań sprzedażowych.

 Możliwość rozwoju osobistego

 Jasno określona ścieżkę kariery

 Przyjazną atmosferę

 Wyjazdy na targi zagraniczne

 Imprezy integracyjne

NIE ZWLEKAJ I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV!