Przedstawiciel Handlowy

Ruda Śląska, Śląskie

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Region: Śląskie

Branża: Sprzedaż / Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-06-01

związku rozwojem działalności i koniecznością obsługi nowych rejonów na terenie
województwa śląskiego
Przedstawiciel Handlowego

o Umiejętności/Doświadczenie
Doświadczenie w Sprzedaży B2B;
Prawo Jazdy kat. B min 5 lat;
Podstawowa umiejętność obsługi komputera;
Budowanie długotrwałych relacji z Klientami;
Praca w zespole;
Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji.
o Oczekiwania
Wiek powyżej 30 lat;
Niekaralność;
Mieszkaniec powiatu Tychy, Katowice
o Oferujemy
Podstawowe narzędzia pracy (samochód, telefon/tablet /internet /
Umowa o pracę -> płaca stała plus Premia/Prowizja;
Wsparcie, szkolenia rozwój;
Stabilny pracodawca;
Współpraca z największymi producentami/imprezy integracyjne/ dodatkowe zadania premiowane przez Producentów.
o Zakres Obowiązków
Serwis, obsługa Klientów stałych Firmy (Dotychczasowych);
Czynne pozyskiwanie nowych PSD;
Obsługa Klienta od zamówienia do płatności;
Dbałość o pozytywny wizerunek Firmy Rumtex w rynku;
Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
Sporządzanie raportów w systemie.
Prosimy o uważne przeczytanie ogłoszenia. Nie odpowiadamy na CV, które nie spełniają powyższych oczekiwań.