Przedstawiciel Handlowy ds. samochodów

Gdańsk, Pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: Pomorskie

Branża: Sprzedaż / Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-05-27

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. samochodów w Gdańsku

Zadania:
•Sprzedaż samochodów nowych i używanych
•Przyjmowanie samochodów w komis – opis i wycena wartości pojazdu
•Sporządzanie ofert sprzedaży – fotografowanie, redagowanie ofert, publikowanie ofert w branżowych serwisach
•Realizacja planów sprzedaży
•Pozyskiwanie nowych Klientów poprzez aktywne działania rynkowe
•Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych

Wymagania:
•Doświadczenie w kontaktach z klientami oraz w pozyskiwaniu nowych klientów
•Doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych i używanych - mile widziane
•Umiejętności handlowe i negocjacyjne
•Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
•Znajomości podstawowych programów pakietu MS Office
•Samodzielność w działaniu i nastawienie na wynik
•Dobra organizacja czasu pracy
•Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
•Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
•Motywacyjny system wynagradzania
•Niezbędne narzędzia pracy
•Możliwość rozwoju osobistego
•Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: gdansk@personalnyserwis.com z dopiskiem dealer.gda2016 lub kontakt osobisty pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”