Przedstawiciel handlowy IT z doświadczeniem B2B

Łomianki, Mazowieckie

Miejsce pracy: Łomianki

Region: Mazowieckie

Branża: IT - inne

Data publikacji: 2016-05-30

Firma świadcząca usługi informatyczne, urządzenia monitoringu wizyjnego i automatyki, certyfikowany przedstawiciel na terenie Mazowsza producenta automatyki, poszukuje osoby do działu handlowego.

Zakres obowiązków:
• praca z klientem biznesowym,
• oferowanie usług informatycznych,
• sprzedaż urządzeń monitoringu i automatyki,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na terenie Warszawy i okolic,

• obsługa handlowa obecnych klientów,
• przygotowywanie ofert, również przetargowych,
• prowadzenie profili firmowych na portalach społecznościowych.

Oczekiwania:
• minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku handlowca,
• preferowane doświadczenie w branży IT,
• wykształcenie minimum średnie,
• samodzielność, dynamizm,
• efektywność w działaniu,
• czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju, szkolenia,
• wynagrodzenie podstawa plus prowizja.