Python Back-end Developer

Warszawa, Mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Region: Mazowieckie

Branża: IT - Programowanie

Data publikacji: 2016-06-19

Oferta z serwisu: Lento.pl

Numer referencyjny:
ref1826982529
Dla naszego Klienta firmy realizującej zagadnienia z zakresu
programowania, tworzenia aplikacji mobilnych oraz projektowania stron
internetowych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Python Back-end Developer Zakres obowiązków:
* programowanie back-endu aplikacji i stron internetowych
* nadzór, aktualizacja i rozwój aplikacji internetowych Klientów
firmy
* optymalizacja kodu
* wspieranie zespołu w pracach związanych z projektowaniem stron Nasze wymagania:
* minimum roczne doświadczenie w programowaniu w języku Python
* dobra znajomość frameworku Django
* dobra znajomość HTML5, CSS, SQL (PostgresSQL, MySQL)
* umiejętność pisania czytelnego i łatwego w utrzymaniu kodu
* samodzielność i dobra organizacja pracy
* umiejętność pracy w zespole Dodatkowe atuty:
* znajomość JavaScript, JQuery, Bootstrap
* doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (GIT)
* doświadczenie w zarządzaniu zadaniami (Active Collab) Firma oferuje:
* możliwość rozwoju zawodowego
* pracę przy ciekawych, nowoczesnych projektach
* elastyczny czas pracy
* przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.