QA Engineer 8.000-12.000 PLN brutto

Poznań, Wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Region: Wielkopolskie

Branża: IT - inne

Data publikacji: 2016-06-01

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – prężnie rozwijającej się firmy z branży nowoczesnych technologii, poszukuje Kandydata na stanowisko:

QA Engineer
Oferowane wynagrodzenie: 8.000-12.000 PLN brutto (do negocjacji)

Opis stanowiska:
projektowanie i uruchamianie testów automatycznych;
identyfikowanie, analizowanie i dokumentowanie błędów;
współpraca z zespołem.

Oczekiwania:
praktyczna znajomość przynajmniej jednego języka programowania (Java, Python, C++, Ruby);
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
minimum 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów;
znajomość frameworków testów automatycznych (Selenium-RC/WebDriver) – jako dodatkowy atut;
wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
komunikatywna znajomość języka angielskiego;
dbałość o szczegóły;
kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.

Klient oferuje:
atrakcyjne wynagrodzenie (8.000 – 12.000 PLN brutto – do negocjacji) oraz elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie – do wyboru);
pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing'owej;
przyjazną i start'upową atmosferę;
prywatna opieka medyczna i karta Multisport;
imprezy i wyjazdy integracyjne;
lekcje języka angielskiego;
pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
udział w interesujących i rozwijających projektach;
kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.