Senior Java Developer 10.000-15.000 PLN brutto

Poznań, Wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Region: Wielkopolskie

Branża: IT - Programowanie

Data publikacji: 2016-06-01

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – prężnie rozwijającej się firmy z branży nowoczesnych technologii, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Senior Java Developer (Back-End)
Oferowane wynagrodzenie: 10.000 – 15.000 PLN brutto (do negocjacji)

Opis stanowiska:
rozwój produktów firmy (wdrożonych na setkach serwerów na całym świecie);
projektowanie i tworzenie rozwiązań backend'owych;
testowanie, analiza i usuwanie błędów;
współpraca z zespołem.

Oczekiwania:
bardzo dobra znajomość języka Java;
umiejętność pisania czytelnego kodu;
minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
doświadczenie w pracy z Junit, Tomcat i Spring;
znajomość MySQL – dodatkowym atutem będzie znajomość NoSQL i BigQuery;
wiedza na temat budowania skalowalnych, serwerowych aplikacji;
znajomość wzorców projektowych;
komunikatywna znajomość języka angielskiego;
wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
kreatywność i zaangażowanie;
umiejętność pracy zespołowej;
poczucie humoru.

Klient oferuje:
atrakcyjne wynagrodzenie (10.000 – 15.000 PLN brutto – do negocjacji);oraz elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie – do wyboru);
pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing'owej;
przyjazną, start'upową atmosferę;
prywatna opieka medyczna i karta Multisport;
imprezy i wyjazdy integracyjne;
lekcje języka angielskiego;
pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
udział w interesujących i rozwijających projektach;
kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.