Senior Project Manager

Kraków, Małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Region: Małopolskie

Branża: IT - inne

Data publikacji: 2016-07-09

Oferta z serwisu: Lento.pl

Numer referencyjny:
ref6281899615
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą,
zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w
szczególności w rekrutacji specjalistów IT Dla naszego Klienta, agencji znanej z projektowania innowacyjnych,
inteligentnych oraz zaawansowanych technicznie rozwiązań dla branży
sportowej oraz zakładów bukmacherskich dla Klientów z całego
świata, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Senior Project Manager Zakres obowiązków:
* Organizacja pracy zespołów projektowych,
* Zarządzanie zakresem i budżetem projektu,
* Nadzorowanie i przestrzeganie harmonogramu,
* Zarządzanie ryzykiem w projektach IT,
* Wsparcie procesów zarządzania jakością
* Przekazywanie wiedzy w jednym z obszarów: wytwarzania
oprogramowania,
* Automatyzacja procesów, integracja systemów informatycznych. Od Kandydata oczekujemy:
* Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy projektowej, przy czym nie
mniej niż dwa lata w samodzielnym prowadzeniu projektów
software'owych,
* Doświadczenie w zakresie modelowania procesów i sporządzania
analiz biznesowych,
* Znajomość oraz doświadczenie w pracy z metodologią SCRUM,
* Bardzo dobra znajomość narzędzi wspierających proces
zarządzania projektami,
* Doświadczenie w pracy jako developer lub QA,
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
* Kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
* Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych
zagadnień,
* Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane:
* Doświadczenie w projektach wdrożeniowych z użyciem Java Firma oferuje:
* Atrakcyjne wynagrodzenie w stabilnej firmie
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
* Udział w interesujących, nieszablonowych projektach
informatycznych dla Klientów z całego świata
* Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
* Pakiet medyczny oraz inne świadczenia pozapłacowe
* Miłą, niekorporacyjną atmosferę w pracy
* Pracę w międzynarodowym środowisku
* Pracę w nowoczesnym budynku biurowym klasy A W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.