Senior QA Specialist (testy manulane + automatyczne)

Wrocław, Dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Region: Dolnośląskie

Branża: IT - inne

Data publikacji: 2016-06-01

Oferta z serwisu: Lento.pl

Numer referencyjny: ref1172809967
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą,
zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w
szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, wiodącej i bardzo znanej firmy consultingowej,
poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące
zadania:
* praca w międzynarodowym zespole przy rozwiązaniach dostarczanych
Klientom z całej Europy
* udział w tworzeniu dużych systemów o wysokiej wydajności i
niezawodności
* praca w zespole SCRUMowym
* wsparcie przy procesie analizy oraz projektowania
* przyczynianie się do sukcesów projektów poprzez tworzenie
planów, strategii oraz skryptów służących do automatyzacji
testów
* wspieranie pozostałych członków zespołu

Od kandydatów oczekujemy:
* minimum 8 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
* bardzo dobra znajomość SQL
* dobra znajomość HP Quality Center, IBM Quality Manager lub
podobnego rozwiązania
* ISTQB, ISEB lub podobna certyfikacja
* doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
* znajomość języka niemieckiego
* doświadczenie w pracy sektorze finansowym/ubezpieczeń

Proponujemy:
* stabilne zatrudnienie przy atrakcyjnym wynagrodzeniu
* współpraca z bardzo doświadczonymi inżynierami od których
można się wiele nauczyć - pracownicy na stanowiskach eksperckich
mają zwykle 15+ lat doświadczenia
* elastyczne formy zatrudnienia
* pracę w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji (centrum
miasta)
* pakiet szkoleń wraz z certyfikacją
* realne szanse awansu
* laptop + dodatkowy monitor
* kursy języka angielskiego
* opieka medyczna, pakiet sportowy oraz imprezy integracyjne

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.