Specjalista ds. Sprzedaży Kampanii Digital OOH

Gdynia, Pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Region: Pomorskie

Branża: Marketing / PR

Branża: Sprzedaż / Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-05-26

Oferta z serwisu: GoWork.pl

Admotion Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się spółką technologiczną, która jest właścicielem sieci telewizji konsumenckich oraz skupia się na wdrażaniu projektów wykorzystujących technologię Digital Signage. Aktualnie rozbudowujemy dział handlowy, do którego poszukujemy osób chcących wybić się ponad przeciętność i realizować swoje aspiracje w zakresie nowych mediów, marketingu i sprzedaży. Od kandydatów oczekujemy:

-doświadczenia w sprzedaży w mediach – preferowane media DOOH – minimum 2 lata

-dobrej znajomości rynku mediów, w szczególności DOOH

-wykształcenia minimum średniego

-prawo jazdy kat. B

-umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji

-zaangażowania w wykonywaną pracę

-otwartości, pewności siebie

-dobrej organizacji czasu pracy Zakres obowiązków:

- sprzedaż przestrzeni reklamowej na nośnikach DOOH

- budowanie i utrzymywanie relacji z domami mediowymi i ich klientami

-dbanie o realizację zamówienia oraz kontrola przebiegu zlecenia (raporty, case studies)

-współpraca z zespołem realizacyjnym (dział techniczny, dział contentu)
Oferujemy:

-pracę w profesjonalnym zespole, w firmie o ogólnopolskim zasięgu

-możliwość uczestniczenia w prestiżowych konferencjach i szkoleniach

-możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

-elastyczne godziny pracy

-atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)Mile widziene osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy jako bezrobotne lub mogące się zarejestrować. W zgłoszeniu proszę podać taką informację. Kandydatów prosimy o aplikowanie, przesyłając CV ze zdjęciem na adres kariera@admotion.pl wraz z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.Prosimy o dopisanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)." Mile widziene osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy jako bezrobotne lub mogące się zarejestrować. W zgłoszeniu proszę podać taką informację.