Tester Oprogramowania

Lublin, Lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Region: Lubelskie

Branża: IT - inne

Data publikacji: 2016-06-19

Oferta z serwisu: Lento.pl

Numer referencyjny:
ref2297292785
Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy
obecnie osoby na stanowisko:
Tester Oprogramowania Twoje super zadania:
* Testowanie, opisywanie i lokalizowanie usterek w aplikacjach
webowych i mobilnych,
* Uczestniczenie w spotkaniach i pracach zespołu SCRUM
* Udział w definiowaniu wymagań i kryteriów akceptacji dla zadań
* Tworzenie scenariuszy testowych Od Kandydata wymagamy:
* Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu
procesów QA
* Dobra znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS)
* Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu infrastruktury testów
automatycznych
* Doświadczenie w namierzaniu błędów stron webowych przy pomocy
Firebug i Developer tools
* Umiejętność rozwiązywania problemów i identyfikacji przyczyn
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na
swobodną komunikację
* Komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność Mile widziane będzie:
* Znajomość języka COCUMBER oraz Selenium lub innych technik
automatycznego testowania
Oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Praca w młodym zespole przy międzynarodowym projekcie
* Elastyczny czas pracy
* Pracę z dowolnego miejsca w Polsce
- praca zdalna mile widziana W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.