Trenerka/ Konsultantka Sprzedaży FiCurves

Tychy, Śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Region: Śląskie

Branża: Zdrowie / Kosmetyka

Data publikacji: 2016-05-30

Jesteś otwartą, kreatywną osobą, która prowadzi aktywny tryb życia? Przyłącz się do naszego Teamu w Tychach! Poszukujemy kobiety do pracy na stanowisku: Trenerka/Konsultantka Sprzedaży FitCurves. Praca od poniedziałku do piątku (czasem dodatkowo weekendy).
Oferujemy:
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
• Pracę w najlepszym klubie tylko dla Kobiet
• Możliwość uczestnictwa w rozwoju największej na świecie sieci klubów fitness dla kobiet.
• Profesjonalne szkolenia
• Elastyczne godziny pracy
• Zgrany Team
Wymagania:
• Wysoka kultura osobista
• Komunikatywność , otwartość, cierpliwość
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Nastawienia na osiąganie celów i realizacje zadań
• Dyspozycyjność
• Poczucie rytmu
Obowiązki:
• Aktywne pozyskiwanie klientek
• Realizacja planu sprzedaży
• Budowanie długofalowych relacji z klientkami FitCurves
• Raportowanie efektów pracy
• Prowadzenie zajęć w kręgu FitCurves
• Udzielanie porad treningowych i żywieniowych
• Kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej
• Dbanie o porządek i czystość w klubie